TP-LINK Bluetooth Nano Adapter 5.0 USB, UB500

Ár: 4536 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: UB500
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098683446 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 12 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.0368 kg |
| Bruttó súly | 0.04 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.0368 kg |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS Vezetékes hálózati adapter PCI-Express 1Gbps, MA210E - 3574 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.0 Dual Band AC1200 Bluetooth, MA30E - 8944 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.4 Tri Band BE6500 Wifi 7 Bluetooth, MA37BE - 17 563 Ft
- TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 300Mbps, TL-WN822N - 7366 Ft