SYNOLOGY Sínkészlet, Kihúzható rack sín - RKS-02

Ár: 80 936 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: RKS-02
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4711174724505 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 6 cm |
| Bruttó magasság | 68 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 1.04436 kg |
| Bruttó súly | 1.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8471800000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SYNOLOGY |
|---|