SYNOLOGY NAS 12 fiókos RS3621RPxs Intel Xeon D-1531 6x2,2GHz, 8GB DDR4, 4x1GbE, 2xUSB3.2

Ár: 2 608 943 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: RS3621RPXS
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4711174724062 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 24 cm |
| Bruttó magasság | 82 cm |
| Bruttó mélység | 60 cm |
| Nettó súly | 17.05788 kg |
| Bruttó súly | 19.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8471800000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SYNOLOGY |
|---|---|
| Kapacitás | 8 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |
Kapcsolódó termékek
- SYNOLOGY NAS 2 fiókos DS223 Realtek RTD1619B 4x1,7GHz, 2GB DDR4, 1x1GbE, 3xUSB3.2Gen1 - 173 573 Ft
- SYNOLOGY ActiveProtect DP340, 4 fiókos, 16GB RAM, 4x8 TB 3.5" HDD (RAID 5), 2x400G SSD (RAID1) - 2 449 286 Ft
- SYNOLOGY NAS 4 fiókos AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 2GB DDR4, 4x1GbE, 1xeSATA - RS822+ - 720 453 Ft
- SYNOLOGY NAS 8 Fiókos RS1221RP+ AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 4GB DDR4 , 4x1GbE, 3x3.2USB - 1 224 824 Ft