SYNOLOGY NAS 2 fiókos DS223 Realtek RTD1619B 4x1,7GHz, 2GB DDR4, 1x1GbE, 3xUSB3.2Gen1

Ár: 173 573 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: DS223
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4711174724765 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 28 cm |
| Bruttó mélység | 27 cm |
| Nettó súly | 1.13139 kg |
| Bruttó súly | 1.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8471800000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SYNOLOGY |
|---|---|
| Kapacitás | 2 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |
Kapcsolódó termékek
- SYNOLOGY ActiveProtect DP340, 4 fiókos, 16GB RAM, 4x8 TB 3.5" HDD (RAID 5), 2x400G SSD (RAID1) - 2 449 286 Ft
- SYNOLOGY NAS 4 fiókos AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 2GB DDR4, 4x1GbE, 1xeSATA - RS822+ - 720 453 Ft
- SYNOLOGY NAS 8 Fiókos RS1221RP+ AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 4GB DDR4 , 4x1GbE, 3x3.2USB - 1 224 824 Ft
- SYNOLOGY NAS 5 Fiókos AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 8GB DDR4 ECC, 4x2,5GbE, 2xUSB3.2 - DS1525+ - 514 350 Ft