SYNOLOGY 3,5" HDD Enterprise series 12TB, 7200rpm - HAT5300-12T

Ár: 410 936 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: HAT5300-12T
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999056119048 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.52218 kg |
| Bruttó súly | 0.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SYNOLOGY |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 0.52218 kg |
Kapcsolódó termékek
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache, CAVIAR Red Plus - 127 653 Ft
- IBM Adatkazetta - Ultrium 18TB/45TB LTO9 RW - 49 040 Ft
- SEAGATE 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache IronWolf - 129 014 Ft
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 12TB 7200rpm 512MB Cache, CAVIAR Red Pro - 275 663 Ft