SILICON POWER Pendrive 250GB, DS72 USB 3.2 Gen2, Fekete

Ár: 43 071 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: SP250GBUC3S72VPK
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 2 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.0208863 kg |
| Bruttó súly | 0.023 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SILICON POWER |
|---|---|
| Kapacitás | 250 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |