KINGSTON Pendrive 512GB DT Kyson 200MB/s fém USB 3.2 Gen 1

Ár: 36 140 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DTKN/512GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617340761 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 12 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.024417 kg |
| Bruttó súly | 0.03 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323110 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 512 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |
Kapcsolódó termékek
- SILICON POWER Pendrive 2TB, DS72 USB 3.2 Gen2, Fekete - 273 594 Ft
- SANDISK Pendrive 186463, DUAL DRIVE LUXE, TYPE-C™, USB 3.1 Gen 1, 64GB, 150MB/S - 15 440 Ft
- KINGSTON Pendrive 256GB DT Micro 200MB/s fém USB 3.2 Gen 1 - 27 087 Ft
- SILICON POWER Pendrive 256GB, Blaze - B02 USB 3.2 Gen 1, Fekete - 24 601 Ft