SILICON POWER Pendrive 128GB, Blaze - B02 USB 3.2 Gen 1, Fekete

Ár: 14 986 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: SP128GBUF3B02V1K
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 2 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.0208863 kg |
| Bruttó súly | 0.023 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SILICON POWER |
|---|---|
| Kapacitás | 128 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |