SILICON POWER 2.5" HDD USB 3.2 1TB Armor A30 ütésálló, Fekete

Ár: 56 879 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: SP010TBPHDA30S3A
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4712702659139 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 2 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.27243 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SILICON POWER |
|---|---|
| Kapacitás | 1024 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |