SEAGATE 3.5" HDD SATA-III 4TB 5400rpm 256MB Cache IronWolf

Ár: 102 417 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: ST4000VN006
Műszaki adatok
| Vonalkód | 7636490078309 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.462072 kg |
| Bruttó súly | 0.52 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SEAGATE |
|---|
Kapcsolódó termékek
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache, CAVIAR Red Plus - 127 653 Ft
- IBM Adatkazetta - Ultrium 18TB/45TB LTO9 RW - 49 040 Ft
- SEAGATE 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache IronWolf - 129 014 Ft
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 12TB 7200rpm 512MB Cache, CAVIAR Red Pro - 275 663 Ft