SAMSUNG SSD 870 EVO SATA III 2.5 inch 500GB

Ár: 66 947 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: MZ-77E500B/EU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806090545924 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 14.5 cm |
| Bruttó mélység | 2.2 cm |
| Nettó súly | 0.09081 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709890 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Kapacitás | 500 GB |
| Csatlakozó | SATA |
| Form faktor | 2.5" |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 1024GB FURY Renegade G5 - 159 839 Ft
- SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 4TB - 344 533 Ft
- ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SC610, Fekete/Piros - 52 287 Ft
- KINGSTON SSD 2.5" SATA3 240GB A400 - 36 177 Ft