KINGSTON SSD 2.5" SATA3 240GB A400

Ár: 36 177 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: SA400S37/240G
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617261219 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13 cm |
| Bruttó magasság | 19 cm |
| Bruttó mélység | 0.6 cm |
| Nettó súly | 0.045405 kg |
| Bruttó súly | 0.05 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 240 GB |
| Csatlakozó | SATA |
| Form faktor | 2.5" |