SAMSUNG Pendrive BAR Plus USB 3.1 Flash Drive 64GB (Titan Grey)

Ár: 13 426 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: MUF-64BE4/APC
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8801643230739 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 18 cm |
| Bruttó mélység | 0.1 cm |
| Nettó súly | 0.0146502 kg |
| Bruttó súly | 0.018 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709890 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Kapacitás | 64 GB |
| Csatlakozó | USB 3.1 |