SAMSUNG Pendrive BAR Plus USB 3.1 Flash Drive 128GB (Titan Grey)

Ár: 18 143 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: MUF-128BE4/APC
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8801643230692 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 16 cm |
| Bruttó mélység | 0.1 cm |
| Nettó súly | 0.0146502 kg |
| Bruttó súly | 0.018 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709890 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Kapacitás | 128 GB |
| Csatlakozó | USB 3.1 |