SAMSUNG Memóriakártya, EVO Plus microSD kártya (2021) 256GB, CLASS 10, UHS-1, U3, V30, A2, + Adapter, R160/W

Ár: 24 493 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 10 év
MPN: MB-MC256SA/EU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806095420127 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 16 cm |
| Bruttó mélység | 0.1 cm |
| Nettó súly | 0.0133938 kg |
| Bruttó súly | 0.018 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709890 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Kapacitás | 256 GB |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDHC 8GB Industrial C10 A1 pSLC + Adapter - 15 186 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 128GB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 Adapter nélkül - 19 377 Ft
- KINGSTON Memóriakártya SDXC 256GB Canvas Select Plus Gen3 150R C10 UHS-I U1 V10 - 23 331 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 1TB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 + Adapter - 97 717 Ft