KINGSTON Memóriakártya MicroSDHC 8GB Industrial C10 A1 pSLC + Adapter

Ár: 15 186 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: SDCIT2/8GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617321012 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.014882 kg |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323110 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 8 GB |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 128GB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 Adapter nélkül - 19 377 Ft
- KINGSTON Memóriakártya SDXC 256GB Canvas Select Plus Gen3 150R C10 UHS-I U1 V10 - 23 331 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 1TB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 + Adapter - 97 717 Ft
- SILICON POWER Memóriakártya MicroSDXC 64GGB CL10 UHS-I U3 V30 A1, Golden Series High Endurance - 21 046 Ft