SAMSUNG 75" QBC Crystal UHD 4K Signage kijelző

Ár: 1 088 571 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH75QBCEBGCXEN
Műszaki adatok
| HDMI | 3 db |
|---|---|
| USB | 2 db |
| Fejhallgató csatlakozó | 1 db |
| RS-232 | Igen |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | VA |
| Kontrasztarány | 4000 :1 |
| Színmélység | 0 milliószín |
| Válaszidő | 0 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kijelző méret | 75 Hz |
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| Üzemidő | 16 GB |
| VESA kompatibilitás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód | 8806094973952 |
| Bruttó szélesség | 111.3 cm |
| Bruttó magasság | 183.9 cm |
| Bruttó mélység | 18 cm |
| Nettó súly | 37.51866 kg |
| Bruttó súly | 40.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 75 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- SONY Bravia 24/7 FW-65BZ30L 65" professzionális LCD kijelző, Android TV, 3840x2160, 16:9, 440 cd/m2, 4xHDMI/2xUSB/WIFI - 1 078 593 Ft
- LG 24/7 Videófal kijelző 55" 55VSH7J-H, 1920x1080, 700cd/m2, HDMIx2/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45 - 1 451 410 Ft
- SAMSUNG QM98C 4K UHD Signage kijelző - 5 061 857 Ft
- SAMSUNG 24/7 LFD, 85" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - 1 993 900 Ft