SAMSUNG QM98C 4K UHD Signage kijelző

Ár: 5 061 857 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH98QMCEBGCXEN
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 122.2 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 207.7 cm |
| Bruttó mélység | 20.9 cm |
| Nettó súly | 50.30487 kg |
| Bruttó súly | 53.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- SONY Bravia 24/7 FW-65BZ30L 65" professzionális LCD kijelző, Android TV, 3840x2160, 16:9, 440 cd/m2, 4xHDMI/2xUSB/WIFI - 1 078 593 Ft
- LG 24/7 Videófal kijelző 55" 55VSH7J-H, 1920x1080, 700cd/m2, HDMIx2/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45 - 1 451 410 Ft
- SAMSUNG 24/7 LFD, 85" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - 1 993 900 Ft
- LG 16/7 Signage kijelző 105" 105BM5P-B, 5120x2160, 21:9, 440 cd/m2, HDMIx4/DisplayPort/RS232C/RJ45/USBx4/USB-C - 3 991 410 Ft