SAMSUNG 75" BED-H 4K Business TV

Ár: 644 071 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH75BEDHLGUXEN
Műszaki adatok
| HDMI | 3 db |
|---|---|
| USB | 1 db |
| Kijelző felület | Matt |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Színmélység | 0 milliószín |
| 3D | Nem |
| Válaszidő | 0 ms |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| Kijelző méret | 75 Hz |
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| TV tuner | Igen |
| Internet böngésző | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Üzemidő | 16 GB |
| VESA kompatibilitás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód | 8806095641003 |
| Bruttó szélesség | 111 cm |
| Bruttó magasság | 183.2 cm |
| Bruttó mélység | 18.6 cm |
| Nettó súly | 31.7322 kg |
| Bruttó súly | 34 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 75 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- LG 16/7 TV Signage 55" 55UN640S, 3840x2160, 400cd/m2, HDR, 3xHDMI/USB/RJ45, webOS, HDR - 362 839 Ft
- LG 16/7 TV Signage 50" 50UN640S, 3840x2160, 400cd/m2, HDR, 3xHDMI/USB/RJ45, webOS, HDR - 253 981 Ft
- SHARP 55HR7265E 55"/139cm 4K UHD QLED Google TV, 144 Hz, 3840x2160, 4xHDMI/2xUSB - 291 737 Ft
- LG Smart TV 43" 43AU731C 3840x2160, HDMIx3/USBx2/LAN, WiFi, webOS, HDR10 - 126 981 Ft