LG 16/7 TV Signage 50" 50UN640S, 3840x2160, 400cd/m2, HDR, 3xHDMI/USB/RJ45, webOS, HDR

Ár: 253 981 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 50UN640S0LD.AEU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806084506436 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 121.5 cm |
| Bruttó magasság | 77.5 cm |
| Bruttó mélység | 15.2 cm |
| Nettó súly | 13.62618 kg |
| Bruttó súly | 14.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LG |
|---|---|
| Képátló | 50 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- LG 16/7 TV Signage 55" 55UN640S, 3840x2160, 400cd/m2, HDR, 3xHDMI/USB/RJ45, webOS, HDR - 362 839 Ft
- SHARP 55HR7265E 55"/139cm 4K UHD QLED Google TV, 144 Hz, 3840x2160, 4xHDMI/2xUSB - 291 737 Ft
- LG Smart TV 43" 43AU731C 3840x2160, HDMIx3/USBx2/LAN, WiFi, webOS, HDR10 - 126 981 Ft
- PHILIPS Hotel 4K TV 50", 50HFL5214U/12 3840x2160, 350 cd/m2, HDMI/USB - 362 839 Ft