SAMSUNG 55" QBC Crystal UHD 4K Signage kijelző

Ár: 508 000 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH55QBCEBGCXEN
Műszaki adatok
| HDMI | 3 db |
|---|---|
| USB | 2 db |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | VA |
| Kontrasztarány | 4000 :1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| Kijelző méret | 55 " |
| WiFi direct | Igen |
| Üzemidő | 16 GB |
| Vonalkód | 8806094991772 |
| Bruttó szélesség | 83.5 cm |
| Bruttó magasság | 140.3 cm |
| Bruttó mélység | 14.8 cm |
| Nettó súly | 18.57267 kg |
| Bruttó súly | 19.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 55 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- SONY Bravia 24/7 FW-65BZ30L 65" professzionális LCD kijelző, Android TV, 3840x2160, 16:9, 440 cd/m2, 4xHDMI/2xUSB/WIFI - 1 078 593 Ft
- LG 24/7 Videófal kijelző 55" 55VSH7J-H, 1920x1080, 700cd/m2, HDMIx2/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45 - 1 451 410 Ft
- SAMSUNG QM98C 4K UHD Signage kijelző - 5 061 857 Ft
- SAMSUNG 24/7 LFD, 85" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - 1 993 900 Ft