Samsung 55" BEFX-H 4K (3,840 x 2,160) Business TV, 16/7

Ár: 326 571 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH55BEFHLGUXEN
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 135.4 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 81 cm |
| Bruttó mélység | 12.7 cm |
| Nettó súly | 13.43952 kg |
| Bruttó súly | 14.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 55 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- LG 16/7 TV Signage 55" 55UN640S, 3840x2160, 400cd/m2, HDR, 3xHDMI/USB/RJ45, webOS, HDR - 362 839 Ft
- LG 16/7 TV Signage 50" 50UN640S, 3840x2160, 400cd/m2, HDR, 3xHDMI/USB/RJ45, webOS, HDR - 253 981 Ft
- SHARP 55HR7265E 55"/139cm 4K UHD QLED Google TV, 144 Hz, 3840x2160, 4xHDMI/2xUSB - 291 737 Ft
- LG Smart TV 43" 43AU731C 3840x2160, HDMIx3/USBx2/LAN, WiFi, webOS, HDR10 - 126 981 Ft