SAMSUNG 43" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző

Ár: 451 757 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH43QMCEPGCXEN
Műszaki adatok
| Színmélység | 0 milliószín |
|---|---|
| Válaszidő | 0 ms |
| Vonalkód | 8806095205014 |
| Bruttó szélesség | 66.7 cm |
| Bruttó magasság | 109.3 cm |
| Bruttó mélység | 12.6 cm |
| Nettó súly | 10.54629 kg |
| Bruttó súly | 11.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 43 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- SONY Bravia 24/7 FW-65BZ30L 65" professzionális LCD kijelző, Android TV, 3840x2160, 16:9, 440 cd/m2, 4xHDMI/2xUSB/WIFI - 1 078 593 Ft
- LG 24/7 Videófal kijelző 55" 55VSH7J-H, 1920x1080, 700cd/m2, HDMIx2/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45 - 1 451 410 Ft
- SAMSUNG QM98C 4K UHD Signage kijelző - 5 061 857 Ft
- SAMSUNG 24/7 LFD, 85" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - 1 993 900 Ft