SAMSUNG 24/7 LFD, 50" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző

Ár: 542 471 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LH50QMCEPGCXEN
Műszaki adatok
| Kijelző felület | Matt |
|---|---|
| Kijelző felbontás | 7680x4320 ( 8K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | TN |
| Színmélység | 16.7 milliószín |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| Táp típus | Belső |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód | 8806095205021 |
| Bruttó szélesség | 76.1 cm |
| Bruttó magasság | 124.6 cm |
| Bruttó mélység | 13.1 cm |
| Nettó súly | 13.90617 kg |
| Bruttó súly | 14.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 50 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- SONY Bravia 24/7 FW-65BZ30L 65" professzionális LCD kijelző, Android TV, 3840x2160, 16:9, 440 cd/m2, 4xHDMI/2xUSB/WIFI - 1 078 593 Ft
- LG 24/7 Videófal kijelző 55" 55VSH7J-H, 1920x1080, 700cd/m2, HDMIx2/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45 - 1 451 410 Ft
- SAMSUNG QM98C 4K UHD Signage kijelző - 5 061 857 Ft
- SAMSUNG 24/7 LFD, 85" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - 1 993 900 Ft