LOGITECH Kiegészítő - Presenter R500 Laser Pointer, Szürke-Fekete

Ár: 18 397 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 910-005843
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206090828 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12.5 cm |
| Bruttó magasság | 20.5 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.085723 kg |
| Bruttó súly | 0.11 kg |
| Vámtarifaszám | 8471606000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|
Kapcsolódó termékek
- LOGITECH Kiegészítő - Presenter R400 Laser Pointer, Fekete - 13 807 Ft
- HAMA 176639, OKOS WIFI UNIVERZÁLIS TÁVIRÁNYÍTÓ, INFRAVÖRÖS, HANGVEZÉRLÉSHEZ - 9670 Ft
- HAMA 201515, FIC E3 UNIVERZÁLIS AUTÓS MOBILTARTÓ "FLIPPER 2.0" ALU,FEKETE - 6623 Ft
- KENSINGTON Notebook állvány-alumínium (Easy Riser™ Aluminum Laptop Riser), szürke - 15 711 Ft