LOGITECH Kiegészítő - Presenter R400 Laser Pointer, Fekete

Ár: 13 807 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 910-001356
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206018112 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 21 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.2754 kg |
| Bruttó súly | 0.36 kg |
| Vámtarifaszám | 8471606000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|
Kapcsolódó termékek
- HAMA 176639, OKOS WIFI UNIVERZÁLIS TÁVIRÁNYÍTÓ, INFRAVÖRÖS, HANGVEZÉRLÉSHEZ - 9670 Ft
- HAMA 201515, FIC E3 UNIVERZÁLIS AUTÓS MOBILTARTÓ "FLIPPER 2.0" ALU,FEKETE - 6623 Ft
- KENSINGTON Notebook állvány-alumínium (Easy Riser™ Aluminum Laptop Riser), szürke - 15 711 Ft
- HAMA 221060, UNIV.TÁVIR. SAMSUNG TV - 6894 Ft