LG 16/7 Signage kijelző 43" 43UL3J, 3840x2160, 300 cd/m2, 3xHDMI/2xUSB/RJ45

Ár: 253 981 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: 43UL3J-M.AEU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806091385420 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 108 cm |
| Bruttó magasság | 73.5 cm |
| Bruttó mélység | 108 cm |
| Nettó súly | 15.30612 kg |
| Bruttó súly | 16.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LG |
|---|---|
| Képátló | 43 " |
| Felbontás | 4K UHD |
Kapcsolódó termékek
- SONY Bravia 24/7 FW-65BZ30L 65" professzionális LCD kijelző, Android TV, 3840x2160, 16:9, 440 cd/m2, 4xHDMI/2xUSB/WIFI - 1 078 593 Ft
- LG 24/7 Videófal kijelző 55" 55VSH7J-H, 1920x1080, 700cd/m2, HDMIx2/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45 - 1 451 410 Ft
- SAMSUNG QM98C 4K UHD Signage kijelző - 5 061 857 Ft
- SAMSUNG 24/7 LFD, 85" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - 1 993 900 Ft