KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 2048GB KC3000

Ár: 183 606 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: SKC3000D/2048G
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617324242 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13 cm |
| Bruttó magasság | 18 cm |
| Bruttó mélység | 0.6 cm |
| Nettó súly | 0.045405 kg |
| Bruttó súly | 0.05 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 2048 GB |
| Csatlakozó | NVMe PCIe 4.0 |
| Form faktor | M.2 2280 |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 1024GB FURY Renegade G5 - 159 839 Ft
- SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 4TB - 344 533 Ft
- ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SC610, Fekete/Piros - 52 287 Ft
- KINGSTON SSD 2.5" SATA3 240GB A400 - 36 177 Ft