KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 2000GB NV3

Ár: 175 786 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: SNV3S/2000G
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617344783 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 8 cm |
| Bruttó magasság | 1 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.027243 kg |
| Bruttó súly | 0.03 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 2000 GB |
| Csatlakozó | NVMe PCIe 4.0 |
| Form faktor | M.2 2280 |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 1024GB FURY Renegade G5 - 159 839 Ft
- SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 4TB - 344 533 Ft
- ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SC610, Fekete/Piros - 52 287 Ft
- KINGSTON SSD 2.5" SATA3 240GB A400 - 36 177 Ft