KINGSTON Pendrive 64GB DT Kyson 200MB/s fém USB 3.2 Gen 1

Ár: 10 614 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DTKN/64GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617309102 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 11.5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.016278 kg |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323110 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 64 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |