KINGSTON Pendrive 64GB DT Exodia M USB 3.2 Gen 1 (fekete-kék)

Ár: 6949 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DTXM/64GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617326260 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 11.5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.0146502 kg |
| Bruttó súly | 0.018 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 64 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |