KINGSTON Pendrive 256GB DT Max 1000R/900W USB-C 3.2 Gen 2

Ár: 24 203 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DTMAX/256GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617322439 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 17 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.097668 kg |
| Bruttó súly | 0.12 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323110 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 256 GB |