KINGSTON Pendrive 256GB DT Exodia S USB 3.2 Gen 1 (fekete-narancs)

Ár: 15 766 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DTXS/256GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617326383 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 10.5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.016278 kg |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 256 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |