KINGSTON Memóriakártya SDXC 256GB Canvas Go Plus Gen4 200R C10 UHS-I U3 V30

Ár: 31 423 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: SDG4/256GB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617309195 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 11.5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.016278 kg |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323110 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|---|
| Kapacitás | 256 GB |
| Csatlakozó | NVMe PCIe 4.0 |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDHC 8GB Industrial C10 A1 pSLC + Adapter - 15 186 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 128GB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 Adapter nélkül - 19 377 Ft
- KINGSTON Memóriakártya SDXC 256GB Canvas Select Plus Gen3 150R C10 UHS-I U1 V10 - 23 331 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 1TB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 + Adapter - 97 717 Ft