KINGSTON kártyaolvasó MobileLite Plus, USB 3.2 Gen 1 SDHC/SDXC UHS-II

Ár: 4826 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: MLP
Műszaki adatok
| Vonalkód | 740617301793 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 11.5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.022323 kg |
| Bruttó súly | 0.03 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
Tulajdonságok
| Gyártó | KINGSTON |
|---|