FUNSCREEN projektor konzol 130mm, fekete

Ár: 4899 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: COS10.013.013.3
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560962062 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 32 cm |
| Bruttó magasság | 6 cm |
| Bruttó mélység | 12 cm |
| Nettó súly | 1.34568 kg |
| Bruttó súly | 1.4 kg |
| Vámtarifaszám | 7326906000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|