FUNSCREEN mennyezeti rögzítő projektor konzol 430-650 mm-ig állítható, fehér
Ár: 8164 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: COS10.043.065.1
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999560960587 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 6 cm |
| Bruttó mélység | 32.5 cm |
| Nettó súly | 1.34568 kg |
| Bruttó súly | 1.4 kg |
| Vámtarifaszám | 7326906000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | FUNSCREEN |
|---|