EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank M2120 (A4, MFP, 1440x720 DPI, 32 lap/perc, USB/WiFi)

Ár: 131 536 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: C11CJ18402
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Tintasugaras |
|---|---|
| Terhelhetőség | 15000 lap/hó |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 32 GB |
| Maximális felbontás (fekete) | 1440x720 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| Kezelt Papír max súlya | 90 g/m2 |
| USB | Igen |
| WiFi | Igen |
| Nyomtatás | Igen |
| Szkennelés | Igen |
| Igen | |
| Felhasználás jellege | irodai |
| Bemeneti papírtálca | 150 lap |
| Kimeneti papírtálca | 30 lap |
| LCD kijelző | Színes LCD |
| Szín | Fehér |
| Airprint | Igen |
| Vonalkód | 8715946671048 |
| Bruttó szélesség | 27.5 cm |
| Bruttó magasság | 39 cm |
| Bruttó mélység | 43.5 cm |
| Nettó súly | 6.422 kg |
| Bruttó súly | 6.422 kg |
| Vámtarifaszám | 8443310000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Tintasugaras nyomtató - WorkForce Pro EM-C8100RDWF (A3, MFP, 4800x1200 DPI, 35 lap/perc, duplex, ADF, USB/Wifi) - 1 342 571 Ft
- EPSON Tintasugaras fotónyomtató - EcoTank L11050 (A3, színes, 4800x1200 DPI, 30 lap/perc, USB/WIFI) - 268 696 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L1270 (A4, színes, 5760x1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi) - 93 254 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L6370 (A4, MFP, színes,4800x1200 DPI, 35 lap/perc, Full duplex, ADF, USB/LAN/Wifi) - 212 090 Ft