EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L1270 (A4, színes, 5760x1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi)

Ár: 93 254 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: C11CJ71407
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Tintasugaras |
|---|---|
| Színes nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 33 |
| Nyomtatási Sebesség (színes) | 15 lap/perc |
| Maximális felbontás (fekete) | 5760x1440 |
| Maximális felbontás (színes) | 5760x1440 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| Kezelt Papír max súlya | 300 g/m2 |
| Szegélynélküli nyomtatás | Igen |
| USB | Igen |
| WiFi | Igen |
| Felhasználás jellege | otthoni |
| Bemeneti papírtálca | 100 lap |
| Kimeneti papírtálca | 30 lap |
| Airprint | Igen |
| Vonalkód | 8715946727295 |
| Bruttó szélesség | 24.7 cm |
| Bruttó magasság | 42 cm |
| Bruttó mélység | 44.5 cm |
| Nettó súly | 4.67 kg |
| Bruttó súly | 4.67 kg |
| Vámtarifaszám | 8443321000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Tintasugaras nyomtató - WorkForce Pro EM-C8100RDWF (A3, MFP, 4800x1200 DPI, 35 lap/perc, duplex, ADF, USB/Wifi) - 1 342 571 Ft
- EPSON Tintasugaras fotónyomtató - EcoTank L11050 (A3, színes, 4800x1200 DPI, 30 lap/perc, USB/WIFI) - 268 696 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L6370 (A4, MFP, színes,4800x1200 DPI, 35 lap/perc, Full duplex, ADF, USB/LAN/Wifi) - 212 090 Ft
- CANON Tintasugaras MFP 3in1 PIXMA MEGATANK G3430, A4, FF 11 k/p, SZ 6 k/p, 4800x1200dpi, USB/WiFi - 143 001 Ft