EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L3231 (A4, MFP, színes, 5760x1440 DPI, 33 lap/perc, USB)

Ár: 84 909 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: C11CJ68408
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Tintasugaras |
|---|---|
| Színes nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 33 |
| Nyomtatási Sebesség (színes) | 15 lap/perc |
| Maximális felbontás (fekete) | 5760x1440 |
| Maximális felbontás (színes) | 5760x1440 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| USB | Igen |
| Nyomtatás | Igen |
| Másolás | Igen |
| Szkennelés | Igen |
| Lapolvasó típusa | síkágyas |
| Szkennelési felbontás | 1200 :1 |
| Szkennelés helye | Nincs |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód | 8715946729725 |
| Bruttó szélesség | 25 cm |
| Bruttó magasság | 41 cm |
| Bruttó mélység | 44 cm |
| Nettó súly | 6.26 kg |
| Bruttó súly | 6.26 kg |
| Vámtarifaszám | 8443310000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Tintasugaras nyomtató - WorkForce Pro EM-C8100RDWF (A3, MFP, 4800x1200 DPI, 35 lap/perc, duplex, ADF, USB/Wifi) - 1 342 571 Ft
- EPSON Tintasugaras fotónyomtató - EcoTank L11050 (A3, színes, 4800x1200 DPI, 30 lap/perc, USB/WIFI) - 268 696 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L1270 (A4, színes, 5760x1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi) - 93 254 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L6370 (A4, MFP, színes,4800x1200 DPI, 35 lap/perc, Full duplex, ADF, USB/LAN/Wifi) - 212 090 Ft