EPSON Projektor izzó Lamp – ELPLP97 – EB9XX/W49/X/E20/U50/EB-x05/x41/x42/EH-TW6

Ár: 54 066 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: V13H010L97
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8715946670379 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 0.38724 kg |
| Bruttó súly | 0.42 kg |
| Vámtarifaszám | 8539390000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|