EPSON Blokknyomtató - TM-T20III (012) (250mm/s, 203 DPI, 80mm, LAN, Fekete)

Ár: 107 224 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: C31CH51012
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Termál |
|---|---|
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 250 mm/másodperc |
| Maximális felbontás (fekete) | 203 dpi |
| Papírformátum | 3”(83mm) |
| LAN csatlakozás | Igen |
| Felhasználás jellege | irodai |
| Szín | Fekete |
| Automata vágó | Igen |
| Vonalkód | 8715946669656 |
| Bruttó szélesség | 28.5 cm |
| Bruttó magasság | 19.5 cm |
| Bruttó mélység | 23.5 cm |
| Nettó súly | 2.3205 kg |
| Bruttó súly | 2.55 kg |
| Vámtarifaszám | 8443321000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|---|
| Nettó súly | 2.3205 kg |
Kapcsolódó termékek
- EPSON Mátrixnyomtató FX-890II (240x144 dpi, 9 tű, USB/LPT) - 444 906 Ft
- BROTHER Címkenyomtató PT-D410Y, asztali, TZe , 3,5-18mm, könnyen olvasható grafikus kijelző, P-touch, - 28 284 Ft
- BROTHER Címkenyomtató QL1110NWBC, asztali, thermál, 110mm/mp, USB/BT/LAN/Wifi, 300dpi, kijelző, DK címke - 162 560 Ft
- BROTHER címkenyomtató, VC500W, ZINK Zero-ink, színes nyomtatás, 8 mm/mp, USB/Wifi, 303dpi, PT Editor Lite, CK címke - 101 147 Ft