EPSON Mátrixnyomtató FX-890II (240x144 dpi, 9 tű, USB/LPT)

Ár: 444 906 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: C11CF37401
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8715946702919 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 26.5 cm |
| Bruttó magasság | 42 cm |
| Bruttó mélység | 45 cm |
| Nettó súly | 8.88 kg |
| Bruttó súly | 8.88 kg |
| Vámtarifaszám | 8443321000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EPSON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- BROTHER Címkenyomtató PT-D410Y, asztali, TZe , 3,5-18mm, könnyen olvasható grafikus kijelző, P-touch, - 28 284 Ft
- BROTHER Címkenyomtató QL1110NWBC, asztali, thermál, 110mm/mp, USB/BT/LAN/Wifi, 300dpi, kijelző, DK címke - 162 560 Ft
- BROTHER címkenyomtató, VC500W, ZINK Zero-ink, színes nyomtatás, 8 mm/mp, USB/Wifi, 303dpi, PT Editor Lite, CK címke - 101 147 Ft
- BROTHER Címkenyomtató, Hőtranszfer, TJ4120, ipari, 254mm/s, 203dpi, USB, RS232, LAN - 654 449 Ft