Dell USB DVD Drive-DW316

Ár: 27 033 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 784-BBBI
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5397063710508 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 18.5 cm |
| Bruttó magasság | 17 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.08984 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|---|
| Nettó súly | 0.08984 kg |
Kapcsolódó termékek
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache, CAVIAR Red Plus - 127 653 Ft
- IBM Adatkazetta - Ultrium 18TB/45TB LTO9 RW - 49 040 Ft
- SEAGATE 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache IronWolf - 129 014 Ft
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 12TB 7200rpm 512MB Cache, CAVIAR Red Pro - 275 663 Ft