DELL Pro Premium Active Pen - PN7522W

Ár: 52 433 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 750-ADRC
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5397184635414 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 12 cm |
| Nettó súly | 0.0369 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|