DELL ISG alkatrész - HDD 8TB, SAS 7.2k, 3.5" Hot-Plug kerettel [ R25, R35, R45, R55, R65, R75, T35, T55 ].
![DELL ISG alkatrész - HDD 8TB, SAS 7.2k, 3.5" Hot-Plug kerettel [ R25, R35, R45, R55, R65, R75, T35, T55 ].](/uploads/hrp/hrp-39440fce-1bb2-4653-9cf0-a638ef139595.jpg)
Ár: 446 859 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 161-BBRX
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999009308338 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 22 cm |
| Bruttó magasság | 17 cm |
| Bruttó mélység | 18 cm |
| Nettó súly | 0.9052 kg |
| Bruttó súly | 1 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|
Kapcsolódó termékek
- SYNOLOGY NAS 2 fiókos DS223 Realtek RTD1619B 4x1,7GHz, 2GB DDR4, 1x1GbE, 3xUSB3.2Gen1 - 173 573 Ft
- SYNOLOGY ActiveProtect DP340, 4 fiókos, 16GB RAM, 4x8 TB 3.5" HDD (RAID 5), 2x400G SSD (RAID1) - 2 449 286 Ft
- SYNOLOGY NAS 4 fiókos AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 2GB DDR4, 4x1GbE, 1xeSATA - RS822+ - 720 453 Ft
- SYNOLOGY NAS 8 Fiókos RS1221RP+ AMD Ryzen V1500B 4x2,2GHz, 4GB DDR4 , 4x1GbE, 3x3.2USB - 1 224 824 Ft