CORSAIR Tápegység, CX Series CX750, 750W, 12cm, 80+ Bronze

Ár: 37 011 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: CP-9020279-EU
Műszaki adatok
| Vonalkód | 840006671015 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 18.4 cm |
| Bruttó magasság | 9.6 cm |
| Bruttó mélység | 25 cm |
| Nettó súly | 2.0732465 kg |
| Bruttó súly | 2.335 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CORSAIR |
|---|
Kapcsolódó termékek
- CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete - 20 266 Ft
- ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér - 24 820 Ft
- CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete - 38 100 Ft
- DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú - 24 221 Ft