CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete

Ár: 20 266 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: HQ-01B-OP
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4710713234574 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 21.5 cm |
| Bruttó magasság | 49.5 cm |
| Bruttó mélység | 47 cm |
| Nettó súly | 3.9332839 kg |
| Bruttó súly | 4.459 kg |
| Vámtarifaszám | 8473308000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CHIEFTEC |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 3.9332839 kg |
Kapcsolódó termékek
- ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér - 24 820 Ft
- CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete - 38 100 Ft
- DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú - 24 221 Ft
- CORSAIR Tápegység, CX Series CX550, 550W, 12cm, 80+ Bronze - 30 770 Ft