CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fehér

Ár: 30 843 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: CC-9011266-WW
Műszaki adatok
| Vonalkód | 840006674979 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 45.5 cm |
| Bruttó magasság | 39.8 cm |
| Bruttó mélység | 56.2 cm |
| Nettó súly | 12.026898 kg |
| Bruttó súly | 13.39 kg |
| Vámtarifaszám | 8473308000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CORSAIR |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 12.026898 kg |
Kapcsolódó termékek
- CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete - 20 266 Ft
- ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér - 24 820 Ft
- CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete - 38 100 Ft
- DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú - 24 221 Ft