CORSAIR Ház ATX iCUE LINK 6500X RGB, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete

Ár: 101 600 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: CC-9011269-WW
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 31.6 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 56.8 cm |
| Bruttó mélység | 55.8 cm |
| Nettó súly | 9.156198 kg |
| Bruttó súly | 10.38 kg |
| Vámtarifaszám | 8473308000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CORSAIR |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 9.156198 kg |
Kapcsolódó termékek
- CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete - 20 266 Ft
- ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér - 24 820 Ft
- CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete - 38 100 Ft
- DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú - 24 221 Ft